Nenech se nachytat! na Střední škole designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní


22. ledna 2018 proběhl seminář Nenech se nachytat! na SŠ Náhorní. Studenti se aktivně zapojovali a diskutovali pod dohledem jejich vyučujících, Veroniky Raubicové a Barbory Lichancové.
Zajímavá skladba oborů (GRAFICKÝ DESIGN-KNIHKUPECKÉ A NAKLADATELSKÉ ČINNOSTI-PROPAGACE-ARANŽÉR-EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ-INFORMAČNÍ SLUŽBY), tým zkušených pedagogů a řada kvalitních žáků dává vzniknout podnětnému tvůrčímu prostředí.
Školu najdete v příjemném, klidném a bezpečném prostředí pár kroků od stanice metra Kobylisy. Žáci pracují v ateliérech, dílnách, odborných i klasických učebnách. V zahradě školy máme venkovní ateliér.
V rámci výuky se žáci zapojují do práce v reálném prostředí, navazují kontakty s potenciálními zaměstnavateli. Škola se aktivně zapojuje do mezinárodní spolupráce, žáci mají možnost získat praktické zkušenosti v zahraničí.
Úspěšní absolventi maturitních oborů jednak pokračují ve studiu na VŠ, jednak nacházejí uplatnění v praxi. Vyučení v oboru Aranžér mohou pokračovat v nástavbovém studiu oboru propagace nebo nastoupit do zaměstnání v oblastech obchodu, výstavnictví a propagace.

Komentáře